psdz.org.pl

Przewodnik toruń

Jednym z wielu wartych odwiedzenia polskich miast jest niewątpliwie Toruń. To najczęściej kojarzone z piernikami i Mikołajem Kopernikiem miejsce posiada niesamowitą architekturę. Można w nim podziwiać zarówno obiekty gotyckie, jak i budowle pochodzące z późniejszych epok. Liczne klimatyczne kamienice i kościoły nadają miastu historyczny charakter, który ciekawie przedstawia się na tle nowoczesnych budynków. Dla turystów, którzy przyjeżdżają do tego miejsca na kilka godzin lub dni, idealnym rozwiązaniem będzie przewodnik, dla którego Toruń nie stanowi żadnej tajemnicy. Profesjonalny zespół firmy Karola Rzemykowskiego chętnie przybliży każdemu zainteresowanemu ciekawe miejsca, a także poprowadzi po mniej znanych, ale równie interesujących terenach. Przewodnicy zapoznają uczestników z historią miasta, a także wskażą najbardziej popularne obiekty, tj.

Te standardowe informacje dopełni pokazanie codziennego życia w mieście – najlepszych klubów, restauracji oraz ciekawych, lokalnych postaci. Ponadto przewodnicy pokażą słynną Piernikową Aleję Gwiazd, zaproponują rejs statkiem po Wiśle, a także zaproszą na efektywne pokazy chemiczne, czy też spotkanie ze smokiem toruńskim. Toruń jest miastem oferującym atrakcje przez cały rok. Słynie nie tylko z zabytków ale również z wielu form aktywnego spędzania wolnego czasu, np. ze spływów kajakowych, basenów, pól golfowych oraz licznych ośrodków jeździeckich.

Przedsiębiorstwo oferuje 4 rasy zwiedzania Torunia:


Każda z nich różni się czasem trwania i może być zmodyfikowana na życzenie klienta. Kompleksowe informacje na temat przewodników i firmy znajdują się na naszej stronie internetowej.


Karol Rzemykowski
Bażyńskich 8/33
87-100  Toruń
tel. 0048-698149019

Zobacz także:

Przewodnik po Warszawie z językiem angielskim

Przewodnik po Warszawie z językiem angielskim

Profesjonalne wycieczki do Paryża

Profesjonalne wycieczki do Paryża