psdz.org.pl

Skórzane baleriny od marki Venezia

Marka Venezia przy produkcji swoich butów zawsze wykorzystuje najwyższej jakości materiały. Sprawia to, że obuwie sygnowane jej logo to uosobienie elegancji, wygody, komfortu noszenia oraz stylu. Każdy model dopracowywany jest przez projektantów w najmniejszym szczególe. Detale są dla twórców marki najważniejsze, ponieważ świadczą o profesjonalizmie.

Baleriny występują w następujących wariantach do wyboru:

To obuwie niezwykle uniwersalne, które pasuje każdej kobiecie. Venezia stawia na różnorodność i oferuje swoim klientom szeroki wybór kolorów oraz fasonów tego rodzaju obuwia, dzięki czemu każda stylizacja może wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie. Uwielbiane przez Francuski obuwie, na dobre zakorzeniło się w gustach modowych nie tylko Europejek, ale kobiet na całym świecie. Te buty to uosobienie kobiecości, stylu, smaku i wyjątkowego gustu. Pasują zarówno do spodni, spódnic, jak i sukienek - tych eleganckich oraz casualowych. Są niezwykle ponadczasowe, a wśród Paryżanek rozpowszechniła je sama Coco Chanel - kreatorka i prekursorka wielu trendów modowych, która wcale nie przepadała za wysokimi obcasami.

Produkty marki Venezia dostępne są zarówno w pełnej ofercie sklepu, jak i w zakładce outlet, na stronie internetowej, gdzie buty można kupić w dużo niższych, atrakcyjnych cenach. Bogata rozmiarówka pozwoli każdej kobiecie znaleźć swoje wymarzone pantofle na każdą okazję, pasujące do każdej stylizacji.

Nasze akcje


157 PDH
os. Przyjaźni 19T
61-689 Poznań
tel. 77714123